Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL

Akademisyenler, öğretmenler ve öğrencilere!

Kendini bilginin ışığına adamış ya da bir süre de olsa bu ışıktan faydalanan güzel insanlar. Sizi önemsiyor ve seviyoruz ve bu ülkenin kurtuluşunun da eğitimden geçtiğine inanıyoruz.

Her gün sizlerden gelen akademik kopya talebi ya da mali durumu nedeniyle kitap alamadığı için eğitimini ilerletemediğini ya da en azından geri kaldığını söyleyen öğretim neferleri var. Geçmişte gururla ve keyifle yaptığımız bu gönderileri devam ettirmek pek mümkün görünmüyor ancak sizin için tüm kitaplarda talep ettiğiniz takdirde % 50 gibi kendi personelimize de uyguladığımız indirimi yapabiliriz.

Öğrenci ya da eğitim neferi olmayan herkesten de ricamız bu uygulamayı sürdürebilmemiz için kendinizi öğrenci ya da öğretmen gibi göstermemesidir. İyi insanların ya da durumu uygun olanların bu uygulamaya sonuna kadar destek vereceğini ve asla sui-istimal etmeyeceğine tüm kalbimizle inanmak istiyoruz.

Umuyoruz bu uygulamayı sonsuza kadar sürdürebiliriz.

Eğer eğitim alanında akademisyen, öğrenci ya da öğretmenseniz kolayca https://www.sanderkitabevi.com.tr/ adresinden üye olarak solaunitas@solaunitas.com adresine durumunuzu belgeleyen bir doküman ile başvurarak bu indirimden ve tüm kitaplarımızdan devamlı olarak faydalanabilirsiniz.

Hepinize sevgi dileklerimizle,

Sevgilerimizle

Dr. Umut Kısa

Kapat