Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL

Orgazmdaki Kurtuluş – Sofia Sundari

Sofia Sundari’nin Orgazmdaki Kurtuluş adlı kitabı her seviyede cinsellik hakkında.

Hakikat, Yoga ve Tantra

Gerçekleri arayanlar için hayat bazen zorlu bir yolculuktur; özellikle maneviyat söz konusu olduğunda. Nihai gerçeği bulmak mı? Bu, veda etmek zorunda olduğunuz bir fikir. Hayatınız boyunca pek çok gerçeği bulacaksınız. Bu gerçeklerden bazıları birbiriyle çelişebilir ya da aynı anda doğru olabilir. Bazı gerçekler Pazartesi günü, bazılarıysa Salı günü doğru olabilir. Tek bir gerçek sizin için işe yarayabilir, ancak bu gerçek eşinizin işine yaramayabilir. Gerçek, bir dereceye kadar özneldir. Ve gerçek, zamanla değişir.

Sofia Sundari Kimdir?

Modern zamanlar pek çok bakımdan harika. Çünkü bugün insanlığın tüm bilgisi, internet sayesinde parmaklarımızın ucunda. Diğer bir yandan, modern zamanlar çok ama çok zor.

Dünya tantra öğretmenleri, yoga grupları ve seks uzmanları ile dolu. Facebook’ta, Twitter’da, Instagram’da her gün bunlardan birçoğuyla karşılaşıyoruz. Peki, hangisini dinlemeliyiz?

Bizim özgürlüğümüz, dinlemek istediğimiz kişiyi seçebilmemizdir. Ve bu özgürlük bir meydan okumadır.

Sofia Sundari, bir dünya gezginidir. Bir avukat olarak dünyevi kariyerinden sonra, yolunu değiştirdi ve yolculuğu onu bir tantra okuluna götürdü. Bilgeliğini geliştirdi ve başkalarına öğretmeye başladı. “Orgazmdaki Kurtuluş” da bir öğretme eylemidir.

Tantra pratikle ilgilidir, Orgazmdaki Kurtuluş bir yol haritasıdır.

Cinsellik, anlayış konusunda büyük bir potansiyele sahiptir. Aynı zamanda yanlış anlaşılmalar için de… Etrafınıza bir bakın. Seks, bir satış aracıdır. İnsanlar performans hakkında, daha hızlı, daha yüksek, daha iyi olmak konusunda konuşur. Porno her yerde. İnsanlar eşleriyle herhangi bir düzeyde bağlantı kuramıyorlar. Zirve olarak görülen orgazmın çabucak gerçekleşmesi için yaratıcılık kayboluyor.

Basit ve Temiz Tutmak

Sofia Sundari, öğretiyor. Yoni ve lingam kelimelerini kullanmasının sebepleri var. Her ikisi de, fiziksel alemdeki kutsal tapınaklardır. Bedenler, daha yüksek ruhsal alemlere potansiyel geçitlerdir. Orgazmdaki Kurtuluş, bu portalları açmak için birçok teknik sunmaktadır. Eski manevi teknikler, nefes çalışmaları ve kundaliniyi selamlamak Sofia Sundari’nin öğrettiği bilgiler arasındadır.

Sofia Sundari, bilgisini ezoterik bir metafor ağında ve çok karmaşık olan uygulamalarda gizlemiyor. Anlaşılır talimatlarla konuyu doğrudan anlatıyor. Anlattığı kurallar, çok fazla çaba harcamadan takip edilebilecek ve keşfedilebilecek nitelikte.Kapat